Risi
16,800.00LEK 8,390.00LEK
6,780.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
6,980.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
Transporti

Për posten ju paguani vetëm 400Lek

-52% 2 Shot for Slim

2 Shot for Slim

Vizitorë: 3052 Kodi i produktit: 2 Shot for Slim
Statusi: Në shitje
6shitje
11,200.01LEK 5,390.00LEK Liruar nga Taksa: 5,390.00LEK
Sasia: Shto në shportë

Vizioni i Cityshop.al ёshtё qё tё jetё njё kompani e shquar nё lёminё e saj, me njё udhёheqje profesionale, bashkёkohore dhe tё jetё lider nё ofrimin e produkteve online nё Kosovё dhe tё gjitha trojet shqiptare. Synimi ynё ёshtё qё tё krijojme nje pozicion udhëheqës në fushën e shitjeve televizive direkte , pёrpikshmёria dhe prosperiteti ynё të reflektohet në kënaqësinë e të gjithë klientёve tonё.

Qёllimi dhe prioriteti ynё ёshtё qё tё zhvillojmё, thellojmё dhe forcojmё raportet me klinetёt dhe partnerёt tonё tё biznesit nё pёrmasa afatgjata. Qendra jonё e thirrjeve pёrbёhet prej njё ekipi tё trajnuar nё mёnyrё profesionale, tё pёrgatitur makimalisht nё fushёn e marketingut, tё cilёt kanё pёr detyrё tё jenё nё gatishmёri tё plotё ndaj kёrkesave tё konsumatorёve tonё tё rregullt dhe atyre tё rinjё, dhe janё tё aftё nё krijimin dhe mbajtjen e marrёdhёnieve tё mira nё mёnyrё qё tё dyja palёt tё ndahen tё kёnaqur.  

Shot for Slim

 

 

Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur në zemrën e Arkiçokës.Në mënyrë natyrale heqë toksikët nga trupi juaj, përshpejton djegjen e yndyrnave dhe ndihmon në eliminimin e lëngjeve të mbetura. Pastron organizmin tuaj, shpejton djegjen e yndyrave dhe me këtë ndihmon të eliminohet mbajtja e lëngjeve.

 

Falë përbërsve më të rëndësishme nga zemra e artiçokas e bën këtë produkt unik.Arkiçoka është një shtojcë ushqyese që vërtetë funksionon. Permbanë lëndë ushqyese si Vitamin C, kompleksin e vitaminave B dhe L-Karnitin. Përbërësit e tij kryesor janë Çaji i Gjelbert, ananasi dhe zemra e Arkiçofës.

 

 

 

 

 

Përdorimi:

-Mund të përdorin të gjithë mbi moshën 18 vjeçare (+18 )

-Përdoret çdo mëngjes nga një shishe në tesull pa ngrënë asgjë (një herë në ditë në mëngjes).

-Gratë shtatëzënë nuk mund ta përdorin!

 

5 ( 5 / 5 )
pershendetje A mund ti gjej ne Shkoder dhe ku se dua ti bej dhurate.
5 ( 5 / 5 )
Jam nga divjaka jam 17 vjec si munt ti mar keto???
5 ( 5 / 5 )
Jam nga divjaka i bini dot ketej
5 ( 5 / 5 )
Si mundem ti blej une keto apo i bini ne shtepija
5 ( 5 / 5 )
Se kuptoj kte ma shpjegoni pak me mire....sa shishe i bie gjithsej

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:2 Herbaclear Risi -23%
    Herba Clear është produkt bimor që largon dhe zhduk lythat e lëkurës në ..
6,980.00LEK 5,390.00LEK

Liruar nga Taksa: 5,390.00LEK

2 Hair Building Risi -21%
      Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore..
6,780.00LEK 5,390.00LEK

Liruar nga Taksa: 5,390.00LEK

Shot for Slim -39%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
5,600.00LEK 4480LEK

Liruar nga Taksa: 3,390.00LEK
249 Komente

2 Shot for Slim -52%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
11,200.01LEK 5,390.00LEK

Liruar nga Taksa: 5,390.00LEK
5 Komente

  Renuee       Produkti Renuee mënjanon shenjat..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
3,890.01LEK 3112.00LEK

Liruar nga Taksa: 3,890.01LEK
4 Komente

Korset - LB6622 Risi -50%
Përshkrimi: ​Korset me material të shpuar që lejon qarkullimin e ajrit. I shkëlqyer për trupa me bu..
4,064.00LEK 2,032.00LEK

Liruar nga Taksa: 2,032.00LEK

  Renuee     Produkti Renuee mënjanon shenjat e tendosu..
7,780.02LEK

Liruar nga Taksa: 7,780.02LEK
4 Komente