Risi
16,800.00LEK 8,390.00LEK
6,780.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
6,980.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
Transporti

Për posten ju paguani vetëm 400Lek

Risi -23% 2 Herbaclear

2 Herbaclear

Vizitorë: 1580 Kodi i produktit: 2Herbaclear
Statusi: Në shitje
0shitje
6,980.00LEK 5,390.00LEK Liruar nga Taksa: 5,390.00LEK
Sasia: Shto në shportë

Vizioni i Cityshop.al ёshtё qё tё jetё njё kompani e shquar nё lёminё e saj, me njё udhёheqje profesionale, bashkёkohore dhe tё jetё lider nё ofrimin e produkteve online nё Kosovё dhe tё gjitha trojet shqiptare. Synimi ynё ёshtё qё tё krijojme nje pozicion udhëheqës në fushën e shitjeve televizive direkte , pёrpikshmёria dhe prosperiteti ynё të reflektohet në kënaqësinë e të gjithë klientёve tonё.

Qёllimi dhe prioriteti ynё ёshtё qё tё zhvillojmё, thellojmё dhe forcojmё raportet me klinetёt dhe partnerёt tonё tё biznesit nё pёrmasa afatgjata. Qendra jonё e thirrjeve pёrbёhet prej njё ekipi tё trajnuar nё mёnyrё profesionale, tё pёrgatitur makimalisht nё fushёn e marketingut, tё cilёt kanё pёr detyrё tё jenё nё gatishmёri tё plotё ndaj kёrkesave tё konsumatorёve tonё tё rregullt dhe atyre tё rinjё, dhe janё tё aftё nё krijimin dhe mbajtjen e marrёdhёnieve tё mira nё mёnyrё qё tё dyja palёt tё ndahen tё kёnaqur.  

 

 

Herba Clear është produkt bimor që largon dhe zhduk lythat e lëkurës në vetëm pak ditë. Përbërësi kryesor i Herba Clear është “Thuja occidentalis”, një ekstrakt i fuqishëm vaji i mbushur me Vitamina C, që largojnë lythat në mënyrë efektive, të sigurtë dhe pa dhimbje.Aplikoni Herba Clear në zonën e prekur dhe do ti shikoni ata zhduken pa lënë asnjë shenjë.

Lythat gjenden zakonisht në qepallat, sqetull, nën gjinjtë, në zona intime, në qafë dhe madje edhe gjoks dhe janë shumë të sikletshëm. Kjo ju ndodh si meshkujve edhe femrave.Të gjithë përbërësit natyral të Herba Clear luftojnë dhe largojnë lythat pa i irrituar ata.

 

 

 

 

Aplikojeni direkt në burim, 3 herë në ditë dhe përbërësit natyral të Herba Clear fillojnë mënjëherë të luftojë lythin. Trajtimi me Herba Clear zgjat nga 3-9javë dhe ju do të keni një lëkurë të pastër.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:2 Shot for Slim -52%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
11,200.01LEK 5,390.00LEK

Liruar nga Taksa: 5,390.00LEK
5 Komente

2 Hair Building Risi -21%
      Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore..
6,780.00LEK 5,390.00LEK

Liruar nga Taksa: 5,390.00LEK

Shot for Slim -39%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
5,600.00LEK 4480LEK

Liruar nga Taksa: 3,390.00LEK
249 Komente

  Renuee       Produkti Renuee mënjanon shenjat..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
3,890.01LEK 3112.00LEK

Liruar nga Taksa: 3,890.01LEK
4 Komente

Korset - LB6622 Risi -50%
Përshkrimi: ​Korset me material të shpuar që lejon qarkullimin e ajrit. I shkëlqyer për trupa me bu..
4,064.00LEK 2,032.00LEK

Liruar nga Taksa: 2,032.00LEK

  Renuee     Produkti Renuee mënjanon shenjat e tendosu..
7,780.02LEK

Liruar nga Taksa: 7,780.02LEK
4 Komente