Risi
16,800.00LEK 8,390.00LEK
6,780.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
6,980.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
Transporti

Për posten ju paguani vetëm 400Lek

Renuee

Renuee

Vizitorë: 9575 Marka: Eternelle
Kodi i produktit: Renuee
Statusi: Në shitje
3shitje

3,890.01LEK

  

Çmimi me CityGold 3112.008 LEK

Liruar nga Taksa: 3,890.01LEK
Sasia: Shto në shportë

Vizioni i Cityshop.al ёshtё qё tё jetё njё kompani e shquar nё lёminё e saj, me njё udhёheqje profesionale, bashkёkohore dhe tё jetё lider nё ofrimin e produkteve online nё Kosovё dhe tё gjitha trojet shqiptare. Synimi ynё ёshtё qё tё krijojme nje pozicion udhëheqës në fushën e shitjeve televizive direkte , pёrpikshmёria dhe prosperiteti ynё të reflektohet në kënaqësinë e të gjithë klientёve tonё.

Qёllimi dhe prioriteti ynё ёshtё qё tё zhvillojmё, thellojmё dhe forcojmё raportet me klinetёt dhe partnerёt tonё tё biznesit nё pёrmasa afatgjata. Qendra jonё e thirrjeve pёrbёhet prej njё ekipi tё trajnuar nё mёnyrё profesionale, tё pёrgatitur makimalisht nё fushёn e marketingut, tё cilёt kanё pёr detyrё tё jenё nё gatishmёri tё plotё ndaj kёrkesave tё konsumatorёve tonё tё rregullt dhe atyre tё rinjё, dhe janё tё aftё nё krijimin dhe mbajtjen e marrёdhёnieve tё mira nё mёnyrё qё tё dyja palёt tё ndahen tё kёnaqur.  

 
Renuee

 

 

 

Produkti Renuee mënjanon shenjat e tendosura (strijat) që shkaktohen gjatë shtatzënisë dhe pas humbjes së peshës dhe rihidraton lëkurën duke e bërë atë të duket e fortë dhe elastike.

Renuee përmban hidratues natyral dhe mikrokapsula ristrukturuese të cilat depërtojnë thellë në lëkurë duke mënjanuar dhe parandaluar paraqitjen e strijave dhe kthyer lagështin për një lëkurë më të butë, më të lëmuar, më elastike dhe më të tonifikuar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Përdorimi:

Produkti Renuee përdoret pas larjes duke masazhuar me kujdes zonat e mbulura nga strijat deri sa krema të absorbohet plotësisht. Për rezultate optimale rekomandohet të aplikoni kremën Renuee dy herë në ditë – në mëngjes dhe në mbrëmje.

 

 

 

5 ( 5 / 5 )
Pershendetje Fatma ! Kremi Renue kushton 3890 leke nese ju e blini ne dyqanin e City Shop ne Tirane dhe 4290 leke nese jua sjellim ne adresen tuaj kudo qe ndodheni ne Shqiperi. Nese merrni dy produkte i merni me cmim oferte 6,600 leke ( + tarifa postare. Per tju ofruar me shume informacion , ju lutem na kontaktoni ne 0694070710 ose 044 80 11 22 ose info@cityshop.al
5 ( 5 / 5 )
Pershendetje Xhemi! Po , produkti Renuee eshte ne oferte, nese blini 2 cope ju paguani vetem 6,600 leke . Mund te na kontaktoni ose te shkruani ne info@cityshop.al Faleminderit.
5 ( 5 / 5 )
Pershendetje Meris. Ju lutem na shkruani ne info@cityshop.al ose tel ne 044801122 dhe ju informojme per produktin Renue. Faleminderit.
5 ( 5 / 5 )
Pershendetje Elda ! Nje Renuee kushton 3890 leke ndersa po te merrni 2 Renuee ato jane me cmim oferte 6,600 leke. Faleminderit.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Shot for Slim -39%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
5,600.00LEK 4480LEK

Liruar nga Taksa: 3,390.00LEK
249 Komente

2 Shot for Slim -52%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
11,200.01LEK 5,390.00LEK

Liruar nga Taksa: 5,390.00LEK
5 Komente

Korset - LB6622 Risi -50%
Përshkrimi: ​Korset me material të shpuar që lejon qarkullimin e ajrit. I shkëlqyer për trupa me bu..
4,064.00LEK 2,032.00LEK

Liruar nga Taksa: 2,032.00LEK

  Renuee       Produkti Renuee mënjanon shenjat..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
3,890.01LEK 3112.00LEK

Liruar nga Taksa: 3,890.01LEK
4 Komente

  Renuee     Produkti Renuee mënjanon shenjat e tendosu..
7,780.02LEK

Liruar nga Taksa: 7,780.02LEK
4 Komente