Risi
16,800.00LEK 8,390.00LEK
6,780.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
6,980.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
Transporti

Për posten ju paguani vetëm 400Lek

-39% Shot for Slim

Shot for Slim

Vizitorë: 28666 Kodi i produktit: Shot For Slim
Statusi: Në shitje
62shitje
5,600.00LEK 3,390.00LEK Liruar nga Taksa: 3,390.00LEK
Sasia: Shto në shportë

Vizioni i Cityshop.al ёshtё qё tё jetё njё kompani e shquar nё lёminё e saj, me njё udhёheqje profesionale, bashkёkohore dhe tё jetё lider nё ofrimin e produkteve online nё Kosovё dhe tё gjitha trojet shqiptare. Synimi ynё ёshtё qё tё krijojme nje pozicion udhëheqës në fushën e shitjeve televizive direkte , pёrpikshmёria dhe prosperiteti ynё të reflektohet në kënaqësinë e të gjithë klientёve tonё.

Qёllimi dhe prioriteti ynё ёshtё qё tё zhvillojmё, thellojmё dhe forcojmё raportet me klinetёt dhe partnerёt tonё tё biznesit nё pёrmasa afatgjata. Qendra jonё e thirrjeve pёrbёhet prej njё ekipi tё trajnuar nё mёnyrё profesionale, tё pёrgatitur makimalisht nё fushёn e marketingut, tё cilёt kanё pёr detyrё tё jenё nё gatishmёri tё plotё ndaj kёrkesave tё konsumatorёve tonё tё rregullt dhe atyre tё rinjё, dhe janё tё aftё nё krijimin dhe mbajtjen e marrёdhёnieve tё mira nё mёnyrё qё tё dyja palёt tё ndahen tё kёnaqur.  

Shot for Slim

 

 

Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur në zemrën e Arkiçokës.
Në mënyrë natyrale heqë toksikët nga trupi juaj, përshpejton djegjen e yndyrnave dhe ndihmon në eliminimin e lëngjeve të mbetura. Pastron organizmin tuaj, shpejton djegjen e yndyrave dhe me këtë ndihmon të eliminohet mbajtja e lëngjeve.

 

Shot for Slim - Falë përbërsve më të rëndësishme nga zemra e artiçokas e bën këtë produkt unik.Arkiçoka është një shtojcë ushqyese që vërtetë funksionon. Permbanë lëndë ushqyese si Vitamin C, kompleksin e vitaminave B dhe L-Karnitin. Përbërësit e tij kryesor janë Çaji i Gjelbert, ananasi dhe zemra e Arkiçofës, kjo e bën Shot for Slimin shumë efektiv.

 

 

 

 

 

 

     Përdorimi:

-Mund të përdorin të gjithë mbi moshën 18 vjeçare (+18 )

-Përdoret çdo mëngjes nga një shishe në tesull pa ngrënë asgjë (një herë në ditë në mëngjes).
-Gratë shtatëzënë nuk mund ta përdorin!

 

 

 

 

 

 

5 ( 5 / 5 )
Pershendetje Monda. Ju lutem te telefononi ne 0694070710 ose te shkruani ne info@cityshop.al per me shume informacion. Faleminderit.
5 ( 5 / 5 )
Persehndetje Berti! Po , mund tjua sjellim produktin e deshiruar ne adresen tuaj, kudo ne Shqiperi. Ju lutem na kontaktoni ne 044801122 ose 0694070710 , ose na shkruani ne info@cityshop.al per te dhene adresen tuaj te sakte. Faleminderit.
5 ( 5 / 5 )
Pershendetje Klodi. Po , mund tjua sjellim produktin e deshiruar ne adresentuaj. Ju lutem na kontaktoni ne 044801122 ose 0694070710 , ose na shkruani ne info@cityshop.al per te dhene adresen tuaj te sakte. Faleminderit.
5 ( 5 / 5 )
Pershendetje Erda ! Karten City Gold mund ta perfitoni duke blere 3 produkte Shot for Slim dhe karten e merrni falas ose mund ta blini ate vetem per 3590 leke. Per me shume info mund te kontaktoni 0694070710.
5 ( 5 / 5 )
Si mund te perfitish karten city gold?

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Dobësim
Shot for Slim -39%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
5,600.00LEK 4480LEK

Liruar nga Taksa: 3,390.00LEK
249 Komente

  Renuee       Produkti Renuee mënjanon shenjat..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
3,890.01LEK 3112.00LEK

Liruar nga Taksa: 3,890.01LEK
4 Komente

Herbaclear Risi
Herba Clear është produkt bimor që largon dhe zhduk lythat e lëkurës në vetëm pak ditë. Përb..
3,390.00LEK

Liruar nga Taksa: 3,390.00LEK

2 Shot for Slim -52%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
11,200.01LEK 5,390.00LEK

Liruar nga Taksa: 5,390.00LEK
5 Komente

Korset - LB6622 Risi -50%
Përshkrimi: ​Korset me material të shpuar që lejon qarkullimin e ajrit. I shkëlqyer për trupa me bu..
4,064.00LEK 2,032.00LEK

Liruar nga Taksa: 2,032.00LEK

  Renuee     Produkti Renuee mënjanon shenjat e tendosu..
7,780.02LEK

Liruar nga Taksa: 7,780.02LEK
4 Komente