Risi
16,800.00LEK 8,390.00LEK
6,780.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
6,980.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
Transporti

Për posten ju paguani vetëm 400Lek

-50% Byzylyk - MCB012

Byzylyk - MCB012

Vizitorë: 1825 Kodi i produktit: Byzylyk - MCB012
Statusi: Në shitje
0shitje
2,800.00LEK 1,400.00LEK Liruar nga Taksa: 1,400.00LEK
Sasia: Shto në shportë

Vizioni i Cityshop.al ёshtё qё tё jetё njё kompani e shquar nё lёminё e saj, me njё udhёheqje profesionale, bashkёkohore dhe tё jetё lider nё ofrimin e produkteve online nё Kosovё dhe tё gjitha trojet shqiptare. Synimi ynё ёshtё qё tё krijojme nje pozicion udhëheqës në fushën e shitjeve televizive direkte , pёrpikshmёria dhe prosperiteti ynё të reflektohet në kënaqësinë e të gjithë klientёve tonё.

Qёllimi dhe prioriteti ynё ёshtё qё tё zhvillojmё, thellojmё dhe forcojmё raportet me klinetёt dhe partnerёt tonё tё biznesit nё pёrmasa afatgjata. Qendra jonё e thirrjeve pёrbёhet prej njё ekipi tё trajnuar nё mёnyrё profesionale, tё pёrgatitur makimalisht nё fushёn e marketingut, tё cilёt kanё pёr detyrё tё jenё nё gatishmёri tё plotё ndaj kёrkesave tё konsumatorёve tonё tё rregullt dhe atyre tё rinjё, dhe janё tё aftё nё krijimin dhe mbajtjen e marrёdhёnieve tё mira nё mёnyrё qё tё dyja palёt tё ndahen tё kёnaqur.  

Byzylyk me dizajn unik I dekoruar me elemente Rhinestone. Pjesët metalike të lara në flakë ari 18K. Me materiale antialergjike. Stili: TRENDI

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Byzylyk - B126 -50%
Byzylyk UNISEX I dekoruar me elemente Rhinestone ngjyre kafe. Stili: BOHEMIAN ..
2,800.00LEK 1,400.00LEK

Liruar nga Taksa: 1,400.00LEK

Byzylyk - Z004 -50%
Byzylyk i larë në flakë ari të verdhe 18K. Me material antialergjik. Stili: TRENDI ..
3,640.00LEK 1,820.00LEK

Liruar nga Taksa: 1,820.00LEK

Byzylyk - MCB031 -50%
Byzylyk modern  me materiale antialergjike, pjesët metalike të lara në flakë ari 18K,dhe me gur..
2,940.00LEK 1,470.00LEK

Liruar nga Taksa: 1,470.00LEK

Byzylyk - MCB023 -50%
Byzylyk modern me materiale antialergjike, pjesët metalike të lara në flakë ari 18K. Stili: TRE..
2,800.00LEK 1,400.00LEK

Liruar nga Taksa: 1,400.00LEK

Byzylyk - MCB022-A -50%
Byzylyk modern me materiale antialergjike, pjesët metalike të lara në flakë ari 18K. Stili: TRENDI ..
2,940.00LEK 1,470.00LEK

Liruar nga Taksa: 1,470.00LEK

Shot for Slim -39%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
5,600.00LEK 4480LEK

Liruar nga Taksa: 3,390.00LEK
249 Komente

2 Shot for Slim -52%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
11,200.01LEK 5,390.00LEK

Liruar nga Taksa: 5,390.00LEK
5 Komente

Korset - LB6622 Risi -50%
Përshkrimi: ​Korset me material të shpuar që lejon qarkullimin e ajrit. I shkëlqyer për trupa me bu..
4,064.00LEK 2,032.00LEK

Liruar nga Taksa: 2,032.00LEK

  Renuee       Produkti Renuee mënjanon shenjat..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
3,890.01LEK 3112.00LEK

Liruar nga Taksa: 3,890.01LEK
4 Komente

  Renuee     Produkti Renuee mënjanon shenjat e tendosu..
7,780.02LEK

Liruar nga Taksa: 7,780.02LEK
4 Komente