Risi
16,800.00LEK 8,390.00LEK
6,780.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
6,980.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
Transporti

Për posten ju paguani vetëm 400Lek

-50% Set - S015-C

Set - S015-C

Vizitorë: 1386 Kodi i produktit: S015-C
Statusi: Në shitje
0shitje
3,080.00LEK 1,540.00LEK Liruar nga Taksa: 1,540.00LEK
Sasia: Shto në shportë

Vizioni i Cityshop.al ёshtё qё tё jetё njё kompani e shquar nё lёminё e saj, me njё udhёheqje profesionale, bashkёkohore dhe tё jetё lider nё ofrimin e produkteve online nё Kosovё dhe tё gjitha trojet shqiptare. Synimi ynё ёshtё qё tё krijojme nje pozicion udhëheqës në fushën e shitjeve televizive direkte , pёrpikshmёria dhe prosperiteti ynё të reflektohet në kënaqësinë e të gjithë klientёve tonё.

Qёllimi dhe prioriteti ynё ёshtё qё tё zhvillojmё, thellojmё dhe forcojmё raportet me klinetёt dhe partnerёt tonё tё biznesit nё pёrmasa afatgjata. Qendra jonё e thirrjeve pёrbёhet prej njё ekipi tё trajnuar nё mёnyrё profesionale, tё pёrgatitur makimalisht nё fushёn e marketingut, tё cilёt kanё pёr detyrё tё jenё nё gatishmёri tё plotё ndaj kёrkesave tё konsumatorёve tonё tё rregullt dhe atyre tё rinjё, dhe janё tё aftё nё krijimin dhe mbajtjen e marrёdhёnieve tё mira nё mёnyrё qё tё dyja palёt tё ndahen tё kёnaqur.  

Set varëse dhe unazë me dizajn unik të larë në flake ari të bardhe 18K. Stili: ROMANTIK

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Set - S014-C -50%
Set varëse dhe unazë me dizajn unik të larë në flakë ari të bardhë 18K, të dekoruar me elemente Rhin..
3,220.00LEK 1,610.00LEK

Liruar nga Taksa: 1,610.00LEK

Set - S015-C -50%
Set varëse dhe unazë me dizajn unik të larë në flake ari të bardhe 18K. Stili: ROMANTIK ..
3,080.00LEK 1,540.00LEK

Liruar nga Taksa: 1,540.00LEK

Set - S017-C -50%
Set varëse dhe vathë me dizajn unik të larë në flakë ari të bardhë 18K, të dekoruar me elemente Rhin..
3,500.00LEK 1,750.00LEK

Liruar nga Taksa: 1,750.00LEK

Set - S050 -50%
Set argjendi varëse dhe vathë të dekoruar me elemente Rhinestone ngjyre rozë. Stili:KALSIK ..
2,660.00LEK 1,330.00LEK

Liruar nga Taksa: 1,330.00LEK

Set - S227 -50%
Set varëse, byzylyk dhe vathe të larë flakë Platinuim 18K, të dekoruar me element Rhinestone. Stili:..
4,900.00LEK 2,450.00LEK

Liruar nga Taksa: 2,450.00LEK

Shot for Slim -39%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
5,600.00LEK 4480LEK

Liruar nga Taksa: 3,390.00LEK
249 Komente

2 Shot for Slim -52%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
11,200.01LEK 5,390.00LEK

Liruar nga Taksa: 5,390.00LEK
5 Komente

Korset - LB6622 Risi -50%
Përshkrimi: ​Korset me material të shpuar që lejon qarkullimin e ajrit. I shkëlqyer për trupa me bu..
4,064.00LEK 2,032.00LEK

Liruar nga Taksa: 2,032.00LEK

  Renuee       Produkti Renuee mënjanon shenjat..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
3,890.01LEK 3112.00LEK

Liruar nga Taksa: 3,890.01LEK
4 Komente

  Renuee     Produkti Renuee mënjanon shenjat e tendosu..
7,780.02LEK

Liruar nga Taksa: 7,780.02LEK
4 Komente