Risi
16,800.00LEK 8,390.00LEK
6,780.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
6,980.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
Transporti

Për posten ju paguani vetëm 400Lek

-50% Set - S014-C

Set - S014-C

Vizitorë: 1509 Kodi i produktit: S014-C
Statusi: Në shitje
0shitje
3,220.00LEK 1,610.00LEK Liruar nga Taksa: 1,610.00LEK
Sasia: Shto në shportë

Vizioni i Cityshop.al ёshtё qё tё jetё njё kompani e shquar nё lёminё e saj, me njё udhёheqje profesionale, bashkёkohore dhe tё jetё lider nё ofrimin e produkteve online nё Kosovё dhe tё gjitha trojet shqiptare. Synimi ynё ёshtё qё tё krijojme nje pozicion udhëheqës në fushën e shitjeve televizive direkte , pёrpikshmёria dhe prosperiteti ynё të reflektohet në kënaqësinë e të gjithë klientёve tonё.

Qёllimi dhe prioriteti ynё ёshtё qё tё zhvillojmё, thellojmё dhe forcojmё raportet me klinetёt dhe partnerёt tonё tё biznesit nё pёrmasa afatgjata. Qendra jonё e thirrjeve pёrbёhet prej njё ekipi tё trajnuar nё mёnyrё profesionale, tё pёrgatitur makimalisht nё fushёn e marketingut, tё cilёt kanё pёr detyrё tё jenё nё gatishmёri tё plotё ndaj kёrkesave tё konsumatorёve tonё tё rregullt dhe atyre tё rinjё, dhe janё tё aftё nё krijimin dhe mbajtjen e marrёdhёnieve tё mira nё mёnyrё qё tё dyja palёt tё ndahen tё kёnaqur.  

Set varëse dhe unazë me dizajn unik të larë në flakë ari të bardhë 18K, të dekoruar me elemente Rhinestone. Stili: ROMANTIK

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Set - FVRS012 -50%
Set varëse, vathë dhe unazë të larë në flakë Platinium me gurë Kristali, guri kryesor ngjyrë e kaltë..
5,040.00LEK 2,520.00LEK

Liruar nga Taksa: 2,520.00LEK

Set - FVRS051 -50%
Set varëse, vathë dhe unazë të larë në flakë Platinium me gurë Kristali, guri kryesor ngjyrë vjollcë..
4,620.00LEK 2,310.00LEK

Liruar nga Taksa: 2,310.00LEK

Set - S014-C -50%
Set varëse dhe unazë me dizajn unik të larë në flakë ari të bardhë 18K, të dekoruar me elemente Rhin..
3,220.00LEK 1,610.00LEK

Liruar nga Taksa: 1,610.00LEK

Set - S015-C -50%
Set varëse dhe unazë me dizajn unik të larë në flake ari të bardhe 18K. Stili: ROMANTIK ..
3,080.00LEK 1,540.00LEK

Liruar nga Taksa: 1,540.00LEK

Set - S017-C -50%
Set varëse dhe vathë me dizajn unik të larë në flakë ari të bardhë 18K, të dekoruar me elemente Rhin..
3,500.00LEK 1,750.00LEK

Liruar nga Taksa: 1,750.00LEK

Shot for Slim -39%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
5,600.00LEK 4480LEK

Liruar nga Taksa: 3,390.00LEK
249 Komente

2 Shot for Slim -52%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
11,200.01LEK 5,390.00LEK

Liruar nga Taksa: 5,390.00LEK
5 Komente

Korset - LB6622 Risi -50%
Përshkrimi: ​Korset me material të shpuar që lejon qarkullimin e ajrit. I shkëlqyer për trupa me bu..
4,064.00LEK 2,032.00LEK

Liruar nga Taksa: 2,032.00LEK

  Renuee       Produkti Renuee mënjanon shenjat..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
3,890.01LEK 3112.00LEK

Liruar nga Taksa: 3,890.01LEK
4 Komente

  Renuee     Produkti Renuee mënjanon shenjat e tendosu..
7,780.02LEK

Liruar nga Taksa: 7,780.02LEK
4 Komente