Risi
16,800.00LEK 8,390.00LEK
6,780.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
6,980.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
Transporti

Për posten ju paguani vetëm 400Lek

-50% Unazë - R041-C-8

Unazë - R041-C-8

Vizitorë: 1787 Kodi i produktit: Unazë - R041-C-8
Statusi: Në shitje
0shitje
2,660.00LEK 1,330.00LEK Liruar nga Taksa: 1,330.00LEK
Sasia: Shto në shportë

Vizioni i Cityshop.al ёshtё qё tё jetё njё kompani e shquar nё lёminё e saj, me njё udhёheqje profesionale, bashkёkohore dhe tё jetё lider nё ofrimin e produkteve online nё Kosovё dhe tё gjitha trojet shqiptare. Synimi ynё ёshtё qё tё krijojme nje pozicion udhëheqës në fushën e shitjeve televizive direkte , pёrpikshmёria dhe prosperiteti ynё të reflektohet në kënaqësinë e të gjithë klientёve tonё.

Qёllimi dhe prioriteti ynё ёshtё qё tё zhvillojmё, thellojmё dhe forcojmё raportet me klinetёt dhe partnerёt tonё tё biznesit nё pёrmasa afatgjata. Qendra jonё e thirrjeve pёrbёhet prej njё ekipi tё trajnuar nё mёnyrё profesionale, tё pёrgatitur makimalisht nё fushёn e marketingut, tё cilёt kanё pёr detyrё tё jenё nё gatishmёri tё plotё ndaj kёrkesave tё konsumatorёve tonё tё rregullt dhe atyre tё rinjё, dhe janё tё aftё nё krijimin dhe mbajtjen e marrёdhёnieve tё mira nё mёnyrё qё tё dyja palёt tё ndahen tё kёnaqur.  

Unazë e larë në flakë ari të bardhë 18K, e dekoruar me gurë Zirkoni. Me material antialergjik. Stili:TËRHEQËSE

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Unazë - R374-8 -50%
Unazë e larë në flakë ari 18K, e dekoruar me gurë Zirkoni. Me material antialergjik. Stili: KLASIK ..
2,800.00LEK 1,400.00LEK

Liruar nga Taksa: 1,400.00LEK

Unazë - R058-B -50%
Unazë me zemër e larë në flakë ari 18K. Me material antialergjik. Stili: ROMANTIK ..
2,520.00LEK 1,260.00LEK

Liruar nga Taksa: 1,260.00LEK

Unazë - R049-C-8 -50%
Unazë me dizajnin e rripit e larë në flakë ari të bardhë,e dekoruar me gurë Zirkoni. Me material ant..
2,520.00LEK 1,260.00LEK

Liruar nga Taksa: 1,260.00LEK

Unazë - R003 -50%
Unazë e larë në flakë ari të bardhë 18K e dekoruar me gurë Zirkoni. Me material antialergjik.Stili: ..
2,660.00LEK 1,330.00LEK

Liruar nga Taksa: 1,330.00LEK

Shot for Slim -39%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
5,600.00LEK 4480LEK

Liruar nga Taksa: 3,390.00LEK
249 Komente

2 Shot for Slim -52%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
11,200.01LEK 5,390.00LEK

Liruar nga Taksa: 5,390.00LEK
5 Komente

Korset - LB6622 Risi -50%
Përshkrimi: ​Korset me material të shpuar që lejon qarkullimin e ajrit. I shkëlqyer për trupa me bu..
4,064.00LEK 2,032.00LEK

Liruar nga Taksa: 2,032.00LEK

  Renuee       Produkti Renuee mënjanon shenjat..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
3,890.01LEK 3112.00LEK

Liruar nga Taksa: 3,890.01LEK
4 Komente

  Renuee     Produkti Renuee mënjanon shenjat e tendosu..
7,780.02LEK

Liruar nga Taksa: 7,780.02LEK
4 Komente